Dongfeng Motor

DONGFENG je druhý najväčší výrobca automobilov v Číne s viac ako 50-ročnou tradíciou v automobilovom segmente a ročnou produkciou viac ako 3,5 milióna automobilov. Ponúkame rôzne modely osobných automobilov SUV so spaľovacím alebo elektrickým pohonom. Donfeng je jedným z lídrov v segmente ekologických vozidiel.

Spoločnosť Dongfeng Motor Corporation (DFM), bola založená v roku 1969 so sídlom vo Wu-chane. Je jednou z najväčších čínskych automobilových skupín s celkovým majetkom 240,2 miliárd RMB a so 176 000 zamestnancami. Hlavné činnosti spoločnosti DFM zahŕňajú celú škálu úžitkových vozidiel, osobných vozidiel, vozidiel s novou energiou, motorov, automobilových súčiastok, komponentov a ďalších automobilových spoločností s obchodným rozsahom presahujúcim 3,8 milióna kusov.

Spoločnosť DFM sa v roku 2018 umiestnila na 65. mieste v rebríčku 500 najväčších svetových firiem Fortune 2018.

Spoločnosť DFM má silný vplyv v automobilovom priemysle. Značka Dongfeng 'je prvou známou ochrannou známkou v automobilovom priemysle v Číne a radí sa medzi 500 najlepších svetových značiek.

Vo svojej 49-ročnej histórii sa spoločnosť DFM stala priemyselným lídrom v oblasti prevádzkových a riadiacich schopností, výrobných schopností a marketingových schopností. Okrem budovania zloženého a otvoreného systému výskumu a vývoja poskytovala spoločnosti DFM výkonnú silu v oblasti výskumu a vývoja a pre nezávislé inovácie spôsobilosti. Najmä základne výskumu a vývoja spoločnosti DFM v Číne, Švédsku, Nemecku a ďalších krajinách sa zaoberajú spoločným výskumom a vývojom a zaviazali sa k technickej inovácii a uplatneniu v priemysle.

Do konca roka 2014 spoločnosť DFM dodala na trh celkovo 26,60 milióna vozidiel, z toho jej úžitkové vozidlá (nákladné automobily a autobusy) pokrývajú celý rad výrobkov vrátane ťažkých / stredných / ľahkých úžitkových vozidiel, mini vozidiel a vozidiel na špeciálne účely. upravené vozidlá atď. Osobné vozidlá pokrývajú rôzne typy modelov vrátane sedanov, SUV, MPV, mini automobilu a podobne. Špeciálne terénne vozidlá s vysokou mobilitou zahŕňajú púštne vozidlá, terénne vozidlá s pohonom všetkých kolies a ďalšie a jeho vozidlá s novou energiou pokrývajú rôzne typy hybridných vozidiel, BEV, vozidlá na zemný plyn atď.

Do budúcnosti bude DFM naďalej napĺňať svoju víziu byť „storočným Dongfengom s udržateľným rozvojom, inovatívnym Dongfengom schopným samostatného rozvoja a internacionalizovaným Dongfengom s globálnou konkurencie schopnosťou“, v snahe stať sa silnejším a lepším a rozvinúť sa ako najvyspelejšia nadnárodná spoločnosť na svete.