VOYAH DREAM

Najrýchlejšie MPV na svete

Voyah Dream je aktuálne najrýchlejšie sériovo vyrábané plnohodnotné elektrické super-MPV na svete, pokiaľ ide o zrýchlenie z nuly na sto. Dvojica elektromotorov má kombinovaný výkon s kombinovaným výkonom 320 kW (435 k) a točivým momentom 620 Nm. S nimi dokáže VOYAH Dream zrýchliť z 0 -100km/h len za 5,8 sekundy.

Luxus a inovácie v jednom

Objavte výnimočné funkcie VOYAH Dream

Pustite sa do cesty plnej luxusu a inovácií s fascinujúcim VOYAH Dream. Toto výnimočné elektrické MPV posúva hranice prestíže a ponúka špičkové funkcie, ktoré zvýraznia váš zážitok z jazdy.

Vychutnajte si vyhrievané a masážne sedadlá v prvom a druhom rade, poskytujúce dokonalý komfort pre vás a vašich spolucestujúcich. Vzduchové odpruženie prinesie úžasnú plynulú jazdu, ktorá vás pohltí do luxusného prostredia. Nechajte sa obaliť křišťálově čistým zvukom špičkového zvukového systému DYNAudio.

VOYAH Dream je vybavený pokročilým čipovým setom Qualcomm 8155 s podporou siete 5G, čo vám zabezpečí rýchlu a spoľahlivú konektivitu. Využite technológiu rozpoznávania tváre vodiča, ktorá zaručuje bezproblémovú autentifikáciu a personalizované nastavenia. Bezdrôtové aktualizácie softvéru vám zabezpečia neustále inovácie priamo vo vašom vozidle.

Zažite ďalšiu úroveň pohodlia s integrovaným systémom autonómnej jazdy úrovne L2, ktorý zahŕňa adaptívny tempomat, automatické centrovanie jazdných pruhov, parkovanie na diaľku a rozpoznávanie gest. Tieto inovatívne technológie zjednodušia váš jazdný zážitok a zabezpečia bezpečnosť na najvyššej úrovni.

Prekročte hranice luxusu a technológií s VOYAH Dream. Obklopte sa fascinujúcimi funkciami, kde sa nespútane luxus stretáva s najmodernejšou inováciou. Pripravte sa na okúzlenie novou érou excelentnosti v automobilovom svete.

Elegancia a priestor vo svojej najlepšej podobe

Cestujte v precízne vytvorenom interiéri VOYAH Dream

Interiér VOYAH Dream je precízne navrhnutý tak, aby poskytoval prvotriedne zážitky všetkým pasažierom. S priestorným rozložením tento 7-miestny MPV ponúka jedinečné usporiadanie sedadiel 2+2+3, zabezpečujúce dostatok miesta pre každého, aby si mohol vychutnať rafinovaný luxus.

Pokochajte sa v bohato vybavenom interiéry VOYAH Dream, kde sa prelína exkluzívne remeslo a pokročilá technológia. Prémiové materiály zdobia každý povrch, vytvárajúc atmosféru sofistikovanosti a dokonalosti. Od jemného dotyku mäkkého nappa-eko-koženého materiálu po starostlivo prepracované detaily, každý aspekt interiéru vyžaruje eleganciu.

Rozmery tohto elegancie plne nadčasového vozidla sú 5 315 x 1 985 x 1 800 mm a rázvor činí 3 200 mm, čo zabezpečuje dostatok priestoru pre všetkých cestujúcich.

Päťhviezdičkový bezpečnostný vývojový štandard
Systém ochrany batérie pre všetky scenáre
Telo z ocele s ultra vysokou pevnosťou
Ekologický kokpit pre mamičky a bábätká

Voyah Dream ako prvý v MPV predstavuje funkciu „Magic Carpet“. Vďaka tejto revolučnej funkcii je jednotlivé tlmenie CDC tlmiča aktívne menené podľa potreby, čo výrazne zlepšuje rovnováhu pri zatáčaní a zaručuje stabilitu prevádzky. Pri akcelerácii alebo brzdení kombinácia tradičných špirálových pružín a bežných tlmičov spôsobuje nadmerné zdvihnutie alebo naklonenie vozidla. Vďaka funkcii „Magic Carpet“ v modeli Dream sa tlmenie predných a zadných tlmičov dokáže okamžite prispôsobiť, čím sa táto situácia výrazne zlepšuje. Dokonca aj pri núdzovom brzdení a aktivácii elektronického stabilizačného systému udržuje vozidlo s funkciou „Magic Carpet“ stabilný postoj karosérie, skracuje brzdnú vzdialenosť a zvyšuje momentálnu stabilitu vozidla, pretože tlmenie podvozku je prispôsobované v reálnom čase.

Technické parametre

Dĺžka 5315 mm
Šírka 1985 mm
Výška 1800 mm
Rázvor 3200 mm
Svetlá výška 133 mm
Maximálny výkon 320 kW
Maximálny krútiaci moment 620 Nm
Kombinovaný dojazd (CLTC) 605 km
kapacita batérie 108,7 kWh
maximálny nabíjací výkon 120 kW
Pohon Pohon všetkých kolies