FENGON 5

Necháte sa uniesť vášňou DONGFENG?

Záruka 7 rokov alebo 120 000 km!

Vo vnútri môžete vidieť dvojdielnu panoramatickú strechu, ktorá vám umožní vychutnať si prirodzené presvetlenie interiéru a taktiež si dopriať čerstvý vánok počas cestovania.

Toto vozidlo si je možné zvoliť v modrej, bielej, čiernej alebo tmavočervenej farbe podľa každého vlastného vkusu.

Dongfeng FENGON ix5 v každej zo svojich farieb odráža pocit luxusu a pohodlia na cestách.

Exteriérové doplnky s chrómovými líniami dávajú ix5-ke vyniknúť a to hlavne vďaka dizajnu prednej časti vozidla s jasne výraznými detailmi a centrálne umiestnenému logu.

Plný najmodernejších
technológií

Osvetlenie

Automobil disponuje automatickými dennými LED svetlami. Je vybavený dynamickými smerovými svetlami a interiér vás naladí pomocou LED náladového osvetlenia v 7 farbách. Vozidlo je vybavené prisviecovaním do zákrut.

Klimatizácia

Inteligentná regulácia klímy a štandardne vyhrievané predné kožené sedadlá sa ovládajú jednoducho dotykom na dotykovej obrazovke na centrálnom ovládacom paneli a zaručia Vám pôžitok z jazdy na Vašich cestách.

Pohodlie

Kožený interiér s vyhrievaním sedadiel a s elektricky nastaviteľným sedadlom vodiča Vám prinesie radosť z jazdy. Hlavne pri dlhších jazdách vás ergonomické a pohodlné sedadlá ochránia pred únavou.

Kožený interiér NAPPA

Čalúnenie sedadla je vyrobené z kože Nappa, ktorá je známa svojou mäkkosťou, odolnosťou a vysokou kvalitou. Predné sedadlá sú vyhrievané a sedadlo vodiča aj elektricky ovládané. Dvere sú taktiež potiahnuté kvalitnou mäkkou kožou a prešívanými detailami.

Multifunkčný displej

Pokročilý digitálny systém, ktorý Vám umožní získať prehľad nad všetkými potrebnými funkciami.

Športový a štýlový

Nový Glory Fengon 5 posúva športovosť a štýl na vyššiu úroveň s vylepšením a pútavými detailmi v každom ohľade. Chrómovaná radiaca páka je zakončená rafinovanými mäkkými materiálmi pre ešte pohodlnejšie ovládanie.

Výber režimu jazdy

Glorz Fengon 5 Vám pomôže vychutnať si dynamický štýl jazdy pomocou štandardne dodávanej automatickej prevodovky, ktorá Vám ponúka možnosť zvoliť si z 3 rôznych jazdných režimov - tKomfort / Šport / Zima.

Bezpečnosť

O vašu bezpečnosť na cestách sa stará najmodernejší skelet karosérie s vysoko pevnostnej ocele. V prípade kolízie Vás samozrejme ochránia predné a bočné airbagy. Nechýbajú parkovacie senzory aj cúvacia kamera.

Integrovaná palubná kamera

Štandardná integrovaná palubná kamera so širokým uhlom záberu zaznamenáva každú dopravnú situáciu a poskytne Vám nespochybniteľné dôkazy v prípade nehody.

Bezkľúčový prístup

Inteligentný kľúč odomkne a uzamkne vaše vozidlo bez použitia rúk a pomocou tlačidla štart-stop môžete zapnúť alebo vypnúť motor jednoduchým stlačením tlačidla. Otvárať dvere batožinového priestoru, budete bez námahy.

19" disky z ľahkej zliatiny

19-palcové disky vyrobené z vysoko kvalitného materiálu sú vybavené širokými pneumatikami (245/45/19), vďaka ktorým si budete môcť užiť vašu jazdu naplno ktoré zvyšujú kontakt medzi vašimi pneumatikami a povrchom vozovky.

FENGON ix5 Vám dá vždy viac

Okrem športového dizajnu exteriéru má SUV Glory GLORY FENGON iX5 aj sériu príslušenstva najnovšej generácie, napríklad centrálnu multimediálnu jednotku s 10,25-palcovým dotykovým displejom, ktorá umožňuje tiež centrálne ovládanie vozidla a konektivitu s mobilnými telefónmi.

Nesklame Vás

Multifunkčný volant je potiahnutý kožou, ktorý je vybavený multifunkčnými tlačidlami na ovládanie rôznych prvkov, ako je hudba, hlasitosť, rádio a palubný počítač.

Nové SUV GLORY FENGON iX5 obsahuje parkovacie senzory s zadnou kamerou kameru, ktorá uľahčuje parkovanie a cúvacia kamera Vám umožní na veľkej obrazovke vidieť, aké predmety alebo ľudia sa nachádzajú v zadnej časti vozidla. Vo vyššej verzii má toto vozidlo aj prednú kameru, pomocou ktorej máte na dohľad celý priestor okolo vozidla.

Sedadlá, dvere a lakťové opierky majú čierne alebo červené čalúnenie z NAPPA kože (v závislosti od zvolenej verzie), ktorá dodáva interiéru vozidla veľkú eleganciu a príjemný pocit v každom okamihu jazdy.

Vyberte si podľa Vášho vkusu

Farebné prevedenia Dongfeng FENGON ix5

Špecifikácia

Konfiguračné parametre modelu FENGON ix5 vo variante Luxury

Stiahnuť PDF