Glory 580

Priestranné rodinné SUV, ktoré nezaskočí ani výlet do zasnežených hôr.

Záruka 7 rokov alebo 120 000 km!

Dongfeng GLORY 580 je všestranné a luxusné rodinné vozidlo s ktorým sa môžete s rodinou alebo priateľmi vybrať kamkoľvek. Na každý deň GLORY 580 bude čakať na nové výzvy a vzájomné dobrodružstvá.

Vďaka svojim 3 radom sedadiel je možné usadiť 7 osôb, pričom stále zaručuje pohodlné cestovanie aj vďako svojmu vnútornému veľkorysému priestoru. Ak nepotrebujete všetkých 7 sedadiel, dva rady zadných sedadiel sa dajú sklápať nezávisle, čo vám umožňuje sklopiť 1, 2, 3 alebo 4 sedadlá, aby ste vytvorili viac ložného priestoru, pre nákupy, prepravu batožiny, športového vybavenia alebo iných rozmernejších predmetov.

Tretí rad má 65-centimetrový priestor medzi sedadlami, a druhý rad 75 centimetrový rozostup.

Plný najmodernejších
technológií

Inteligentné dvere batožinového proestoru

Automatické svetlá, stierače a klimatizácia

Smart inteligentný parkovací systém

Hydrofóbne sklá na predných dverách

Pohodlie bez kompromisov

SUV GLORY 580 má inteligentnú navigáciu so sledovaním aktuálnej dopravy a moderné technológie pre lepší zážitok z jazdy. Jeho zábavný systém s 8-palcovou dotykovou obrazovkou, s pripojením Bluetooth a USB portom vám umožní pripojiť vaše mobilné zariadenie na prehrávanie hudby alebo ho viete využiť na nabíjanie periférií počas cestovania.

Luxus Vám vyrazí dych!

Všetky sedadlá GLORY 580 majú čalúnenie z ekokože a 6 držiakov na nápoje, a tým pádom si môžu členovia rodiny alebo posádky pohodlne a bezpečne položiť kávu alebo nápoje.

Kúrenie a klimatizácia majú nezávislé výstupy v prednej a zadnej časti, čo umožňuje lepšiu reguláciu teploty v 3 radoch sedadiel.

Vyberte si podľa Vášho vkusu

Farebné prevedenia Dongfeng Glory 580

Špecifikácia

Konfiguračné parametre modelu Glory 5 vo variante Luxury

Stiahnuť PDF