Hľadá sa šikovný moderátor/moderátorka prezentačných videí na sociálnych sieťach!

Hľadáš príležitosť, kde môžeš ukázať svoje komunikačné zručnosti a vášeň pre budovanie značky? Staň sa súčasťou nášho tímu ako moderátor! Zahájili sme pátranie po talentovanom moderátorovi, ktorý by nás reprezentoval v našich propagačných videách na sociálnych sieťach pre automobilovú značku DONGFENG.

Ak nám chceš predstaviť svoj výnimočný talent, zašli nám ukážku svojej práce. Tvojou úlohou bude natočiť na mobilný telefón krátke video, kde nám ukážeš svoje moderátorské zručnosti.

Tvoj scenár:

Pozor, milovníci áut mám pre Vás pripravených kopec noviniek! Dnes mám tú česť predstaviť vám čínskeho výrobcu automobilov Dongfeng. Ten kombinuje inováciu, kvalitu a výnimočný pomer ceny a kvality. Dongfeng nie je len o autách. Spoločnosť sa hrdí niekoľkými desiatkami rokov skúseností, ktoré premenia každú cestu na dobrodružstvo!

Predstavte si vozidlá navrhnuté s ohľadom na dnešného vodiča – moderné technológie, ktoré sú nielen intuitívne, ale aj zamerané na bezpečnosť a pohodlie. Dongfeng prináša to najlepšie z oboch svetov! Vozidlá vybavené najnovšími technológiami, ako sú pokročilé asistenčné systémy, skvelý infotainment a inovatívne technologické riešenia.

Ale Dongfeng ide ešte ďalej! Okrem technologického pokroku kladie veľký dôraz aj na kvalitu materiálov. Každé vozidlo je výsledkom precízneho inžinierstva a využitia vysokokvalitných materiálov, čo zaručuje dlhú životnosť a nekompromisný komfort.

A čo je najlepšie? Všetko toto prichádza za neobyčajne priaznivú cenu. Dongfeng rozumie potrebám svojich zákazníkov a ponúka vynikajúci pomer ceny a kvality, čím sa stáva dostupným pre širokú škálu vodičov, ktorí nechcú robiť kompromisy medzi kvalitou a cenou.

Pripojte sa k nám a príďte si vyskúšať Dongfeng na vlastnej koži priamo v našom showroome! Spoločne objavme, čo všetko môžu automobily Dongfeng ponúknuť.

Postup:

 1. Nauč sa scenár alebo použi čítačku, ťahák.
 2. Na mobilný telefón nahraj video, v ktorom nám ukážeš, že ty si ten koho hľadáme. Kľudne k tomu môžeš použiť aj akékoľvek auto aby sme videli tvoju gestikuláciu.
 3. Video nám zašli spolu s kontaktnými údajmi prostredníctvom kontaktného formulára, ktorý nájdeš nižšie na tejto stránke. Ak sa ti to nepodarí, kľudne nám ho spolu s kontaktnými údajmi zašli do správy na Facebook.
 4. O výsledku výberového konania ťa budeme informovať na našej stránke na Facebooku a Instagrame. Víťaza oslovíme telefonicky, mailom alebo správou na sociálnych sieťach.

Natoč video na mobil, pošli nám ho a staň sa hlasom našej značky.

Tešíme sa na tvoje príspevky a na to, ako spoločne posunieme našu komunitu na novú úroveň!

  Tvoje meno a priezvisko (*povinné)

  E-mail (*povinné)

  Telefónne číslo (*povinné)

  URL odkaz na tvoje vido (voliteľné)

  Video nám tiež môžeš zaslať cez https://uschovna.cz na info@dongfengvranov.sk alebo ako uznáš za vhodné. Kľudne nám ho zašli do správy na Facebook

  Ak máš niečo na srdci, napíš to sem (voliteľné)